• szczegóły Artysta - DVD

Artysta - DVD

Twoja cena:
12,67 €
Kupując ten produkt otrzymujesz 9 punktów na następny zakup.
Dostępność:
Przygotowujemy
Dostępność:
Przygotowujemy
 - Przewidywana data premiery 26.2.2025
Ilość:
Pies podwórzowy
Oryginalny:
The Artist (Francie / Belgie / USA, 2011)
Język:
Napisy CZ
Zvuk DVD:
Język angielski Język angielski Dolby Digital 5.1
Titulky DVD:
Długość:
92 min.
EAN:
8595731300977
Przygotowujemy
Na stanie
  • Opis
  • Wideo
Opis:

The Artist to oscarowy film, który jest hołdem dla złotych czasów kina niemego. Reżyser Michel Hazanavicius przedstawia historię George’a Valentin (Jean Dujardin), popularnego aktora z epoki kina niemego, który zmaga się z nadejściem filmu dźwiękowego, który zagraża jego karierze. Kiedy jego świat zaczyna się walić, pojawia się nowa gwiazda – Peppy Miller (Bérénice Bejo), która zmienia jego życie.

Film pełen jest nostalgii i magii starego Hollywoodu, ale jest również opowieścią o odwadze, miłości i umiejętności dostosowania się do zmian. Jean Dujardin i Bérénice Bejo dostarczają niezapomnianych występów, które przyniosły im liczne prestiżowe nagrody.

The Artist to nie tylko wizualnie oszałamiający film, ale także głęboka opowieść o przejściu między dwoma światami, które komunikują się nie tylko obrazem, ale również emocjami. Film jest teraz dostępny w formacie DVD, dzięki czemu można go w pełni docenić w zaciszu własnego domu.

heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00
X

Zaloguj sie

Masz konto? Zaloguj się poniżej.


lub przez e-mail

Rejestracja

Jeszcze nie masz konta? To zajmie tylko kilka sekund.


lub przez e-mail

Zapomniane hasło

Wyślemy Ci e-mailem link do zmiany hasła.

Karta klienta