• detail Fantomas kolekce (3 BD) - Blu-ray

Fantomas Collection

Twoja cena:
12,36 €
Kupując ten produkt otrzymujesz 9 punktów na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie
Ilość:
Pies podwórzowy
Czeska nazwa:
Fantomas kolekce
Oryginalny:
Fantomas Collection [Francie / Itálie, 2016]
Język:
CZ dubbing, CZ napisy
Dźwięk:
český český DTS-HD Master Audio 2.0, francouzský DTS-HD Master Audio 2.0
Napisy:
Długość:
298 minuty
Obrazek:
16:9 2.35:1
W reżyserii:
Ocena Čsfd:
85%
EAN:
8595165359947
Promotion
Na stanie

PHANTOM (1964)

Fantom, tajemniczy potwór o twarzy ze stali, terroryzuje Paryż. Jednak jego prawdziwe istnienie jest nadal wątpliwe, ponieważ nikt nie widział go na własne oczy. Pierwszym gościem w tajemniczym pałacu Fantomasa jest dziennikarz Fandor, który napisał sensacyjny artykuł o potworze. Fantomas karze tę zuchwałość na swój sposób: przybiera postać Fandora i dokonuje fantastycznego napadu. Później przywdziewa także maskę komisarza Juve, który od dłuższego czasu bezskutecznie próbuje złapać Fantomasa...UPIÓR JEST ZŁY (1965)

Tym razem pogoń za przebiegłym Fantomasem sprowadza komisarza Juve, dziennikarza Fandora i jego narzeczoną Helenę do Rzymu, gdzie zwołano ważny kongres naukowy. Gwiazdą tego kongresu ma być profesor Lefebvre, naukowiec badający hipnozę. Jego odkrycia są tak przełomowe, że zakłada się, iż Fantomas zainteresuje się starym naukowcem i dopilnuje jego zniknięcia. Porwanie rzeczywiście ma miejsce, choć wskazanie właściwego profesora spośród trzech niemal identycznych jest trudnym zadaniem dla komisarza Juve. W pościgu Fantomas nie ma wielkich szans na ucieczkę, ale co ma do dyspozycji?FANTOMAS VS. SCOTLAD YARD (1966)

Fantomas wymyślił kolejną piekielną sztuczkę: daje najbogatszym ludziom świata wybór - albo życie, albo tak zwany podatek od życia. Wszyscy zagrożeni bogacze spotykają się w Szkocji, w pełnym przepychu zamku lorda MacRashleya. Fandor, dziennikarz, jego narzeczona Helena oraz komisarz Juve i jego asystent. Nikt jednak nie wie, że w zamku mieszka również Fantomas, który dzięki swojemu przebraniu i umiejętności tworzenia perfekcyjnych masek, stanie się nawet samym Lordem Rashley. Szuka diamentów wartych milion dolarów, ale na ogonie ma Fandora, Helenę, komisarza Juve i cały jego apartament...


heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00