• detail Dracula (1992) - Blu-ray

Dracula (1992) - Blu-ray

Kupując ten produkt otrzymujesz 9 punktów na następny zakup.
Dostępność:
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie. Wyślemy Ci informację, jeśli produkt będzie ponownie dostępny w magazynie.
Pies podwórzowy
Czeska nazwa:
Drákula
Oryginalny:
Dracula [USA, 1992]
Import:
Opisy i menu nie są w języku czeskim
Język:
CZ dubbing, CZ napisy
Dźwięk:
český český 5.1, Język angielski Język angielski 5.1, Język angielski Język angielski PCM 5.1, francouzský 5.1, węgierski węgierski 5.1, polski polski 5.1 VO, Rosyjska Rosyjska 4.0
Napisy:
Czeski Czeski, Angielski Angielski, arabski, Bułgarski Bułgarski, Chiński, Duński, Fińska, Francuski, Grecki Grecki, hebrejské, The Hindu, Węgierski Węgierski, islandské, Koreański, Norweski, Polski Polski, Portugalski, Rumuński Rumuński, španělské, Szwedzki, Tajlandia Tajlandia, Turecki
Kraj pochodzenia:
USA
Długość:
127 minuty
Obrazek:
16:9 1.85:1
W reżyserii:
Ocena Čsfd:
79%
EAN:
5051124459088
Speciality
Sold out
Import

Rezydencja hrabiego Drakuli w Transylwanii jest rzadko odkrywana. W XV w. pojawił się książę Vlad, który zasłynął jako zręczny dyplomata, dzielny wojownik z poganami i niezwykle okrutny człowiek z zamiłowaniem do nabijania przeciwników na pal. Mówi się, że jego postać zainspirowała Brama Stokera, pisarza z końca ubiegłego wieku, do napisania klasycznej już powieści o wampirach "Dracula". Tutaj jest on uosobieniem zła, któremu przeciwstawia się grupa odważnych ludzi z profesorem Van Helsingiem na czele.

Reżyser Coppola postanowił jako pierwszy sfilmować powieść Stokera w całości. Hrabia Dracula jest w gruncie rzeczy kochającym człowiekiem, który tragicznie traci miłość swojego życia i w swoim żalu przeklina Boga za jego okrucieństwo. Po wiekach niespokojnej wędrówki przybywa do Anglii, by szukać odbicia swojej dawnej miłości. Wcielając się ponownie w wilka, nietoperza lub mgłę, znajduje innych kandydatów do wampirzego życia. Ostateczna walka o duszę pięknej Miny rozgrywa się w górach Transylwanii, gdzie Drakula i jego wybranka szukają schronienia.


heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00