• detail Doom - Blu-ray

Doom

Twoja cena:
4,09 €
Kupując ten produkt otrzymujesz 3 punkty na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie
Ilość:
Pies podwórzowy
Czeska nazwa:
Doom
Oryginalny:
Doom [USA / Velká Británie, 2005]
Język:
CZ dubbing, CZ napisy
Dźwięk:
český český 5.1, Język angielski Język angielski DTS-HD Master Audio 5.1, Rosyjska Rosyjska 5.1, portugalský 5.1, španělský 5.1, niemiecki niemiecki 5.1, polski polski 5.1 VO, węgierski węgierski 5.1, Tajski Tajski 5.1
Napisy:
Długość:
113 minuty
Obrazek:
16:9 2.35:1
W reżyserii:
EAN:
8595165379976
Promotion
PL Dabing
PL Titulky
Na stanie

Miłośnicy strzelanin akcji spędzili niezliczone noce nad trzema epizodami legendarnej gry komputerowej Doom. Nadszedł czas na filmową adaptację, która pójdzie w ślady gry. Zespół naukowy pracujący na odległej placówce na planecie Mars zaczął wysyłać na Ziemię coraz bardziej nieprzyjemne wiadomości. Wyniki eksperymentów są niepokojące, szeregi naukowców w tajemniczy sposób przerzedzają się, więc rząd nie ma innego wyjścia, jak tylko objąć bazę najsurowszą kwarantanną i wysłać na Marsa jednostkę szybkiego reagowania - elitarnych marines uzbrojonych po zęby, by dowiedzieć się, co się stało i wyeliminować wszelkie zagrożenie.

Przynajmniej taki był pierwotny plan. Ale rzeczywistość przerasta nasze najgorsze wyobrażenia. Zespołowi naukowców, w wyniku niekontrolowanych eksperymentów, udało się bowiem dosłownie otworzyć bramy piekieł, z których wyłoniły się hordy przerażających potworów, które grasują po korytarzach bazy, niszcząc wszystkie żywe istoty. Czy istnieje jakaś ludzka siła, która może powstrzymać ten straszny koszmar?


heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00