• detail Clint Eastwood - Kolekce 8 filmů (8 BD) - Blu-ray
  • detail Clint Eastwood - Kolekce 8 filmů (8 BD) - Blu-ray

Clint Eastwood - Kolekce 8 filmů (8 BD) - Blu-ray

Twoja cena:
41,28 €
Kupując ten produkt otrzymujesz 30 punktów na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie
Ilość:
Pies podwórzowy
Czeska nazwa:
Clint Eastwood - kolekce 8 filmů
Oryginalny:
Clint Eastwood - Eight Movie Collection [USA, 2014]
Import:
Opisy i menu nie są w języku czeskim
Język:
Napisy CZ
Dźwięk:
Język angielski Język angielski DTS-HD Master Audio Mono 2.0
Napisy:
Długość:
843 minuty
Obrazek:
16:9 2.35:1, 1.85:1
EAN:
5053083011208
Speciality
Promotion
Import
Na stanie

PLAY ME "MISTY" (1971, 102 minuty, napisy CZ)

W debiucie reżyserskim Clinta Eastwooda o opętaniu psychicznym wystąpił także Dave Garver jako disc jockey, który ma swój własny program w lokalnej stacji radiowej, gdzie czyta poezję, opowiada o swoim życiu lub odgrywa prośby słuchaczy. I regularnie co wieczór dostaje telefon od wielbicielki o atrakcyjnym głosie, która prosi go o zagranie jej piosenki Misty. Kiedy spotyka swoją fankę Evelyn Draper (Jessica Walter) przez przypadek pewnej nocy w barze, nawiązują przelotny romans. Po pewnym czasie Dave postanawia zakończyć ich związek, nawet jeśli planuje wrócić do swojej dawnej miłości, ale Evelyn nie ma nic przeciwko temu. Jest w stanie i chce zażądać miłości Dave'a z nożem w ręku, a wkrótce wszystko i wszyscy w życiu Dave'a stają się potencjalnym celem terroru Evelyn...SZTUKA KOGANA (1968, 94 minuty, napisy CZ)

Film w stylu westernu, którego akcja rozgrywa się w Nowym Jorku lat 60., opowiada historię szeryfa z Arizony, który towarzyszy więźniowi oddanemu w ręce sprawiedliwości i gubi go w betonowych kanionach Manhattanu. Eastwood's erratic i niebezpieczny człowiek z zachodu musi go znaleźć i w procesie napotyka różne alfonsów, złodziei, młodych hipisów i policjantów. Nic dziwnego, że jest to jeden z najzabawniejszych i najbardziej brutalnych filmów Siegela. Wraz z Madiganem to świetne studium życia w mieście i indywidualizmu. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Coogan's Trick jest bardziej zrelaksowany i oferuje szeroki wachlarz postaci i miejsc...OBJĘTY (1971, 105 minut, napisy CZ)

Podczas wojny secesyjnej Północ kontra Południe, ciężko ranny żołnierz Unii John McBurney (Clint Eastwood) zostaje uratowany przed pewną śmiercią przez młodą dziewczynę z pobliskiej południowej szkoły z internatem. Kiedy postanawia ukryć go w bezpiecznym internacie, miejscowe kobiety i dziewczęta są początkowo zszokowane, ale w końcu postanawiają pomóc żołnierzowi, mimo że jest on wrogiem. W miarę jak John stopniowo wraca do zdrowia, otaczające go kobiety jedna po drugiej ulegają jego niewątpliwemu urokowi. Atmosfera w szkole zaczyna się zagęszczać, a w powietrzu czuć oznaki zazdrości, oszustwa i zdrady...BREEZY (1973, 106 minut, napisy CZ)

Komiczny melodramat o nastoletniej hipisce o wielkim sercu, Breezy, i mężczyźnie w średnim wieku, złamanym przez rozwód, który ulega jej urokowi...Wdowa z szerokich równin (1973, 105 minut, CZ dubbing i CZ napisy)

Do małego miasteczka na pustyni przybywa tajemniczy nieznajomy. Nikt nie wie, co go tu sprowadziło - a to nie wróży nic dobrego. Wśród mieszkańców zaczyna szerzyć się strach i panika, a ich czarne sumienie z każdą chwilą staje się coraz silniejsze...DWA RĘKAWICE ZA LUSTRO (1970, 114 minut, napisy CZ)

Hogan ratuje kobietę przed trzema mężczyznami, którzy chcą ją zgwałcić i z zaskoczeniem odkrywa, że jest ona zakonnicą. Siostra Sara, ścigana przez francuskich okupantów Meksyku, udaje się do zwolenników prezydenta Juareza. Hogan również ma za złe Francuzom, ale chce tylko rozbroić garnizon twierdzy, bo w zamian dostanie połowę francuskiego skarbu. Od tamtej pory pracuje wyłącznie dla pieniędzy. Dziwny duet, desperado i zakonnica, przemierza meksykańskie pustkowia...  JOE KIDD (1972, 88 minut, napisy CZ)

Kłusownik, awanturnik i były łowca nagród Joe Kidd (Clint Eastwood) zostaje wynajęty przez bogatego właściciela ziemskiego Franka Harlana (Robert Duvall), by upolować Meksykanina Luisa Chamę (John Saxon). Ten ostatni jest przywódcą rebeliantów, którzy coraz częściej upominają się o swoje prawa do ojczystej ziemi. Frank Harlan postanawia rozwiązać problem raz na zawsze i eskortuje Chama z tego świata. Oprócz Joe Kidda, ma do dyspozycji całą masę zabójców. Kiedy Joe odkrywa, że Harlan jest zdolny do zabijania niewinnych ludzi bez wahania, staje po stronie uciskanych Meksykanów i staje sam przeciwko przeważającym siłom dobrze uzbrojonych i zdolnych zabójców...  MORDERSTWO NA EIGER (1975, 129 minut, napisy CZ)

Amerykański dramat rozgrywający się na tle górskich gigantów i surowej przyrody. Były zabójca Clint Eastwood zgadza się na jeszcze jeden "kontrakt". Podczas wyprawy alpinistycznej musi odkryć, który z alpinistów zmierzających na szczyt Eigeru jest rosyjskim zamachowcem i wyeliminować go...


heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00