DOPRAVA V ČASE PŘEDVÁNOČNÍM (DO 22. PROSINCE) - Dorazí nebo nedorazí? Těžký kvíz, který při nákupu na e-shopech řešíte každé Vánoce - ačkoliv u nás ve Film-Game
stíháme expedovat dárky obvykle do druhého dne, zásilky mohou nabrat cestou zpoždění. Čím dřív objednáte, tím větší rezervu na doručení (a klidnější Vánoce) máte.

  • detail Droga - Blu-ray
  • detail Droga - Blu-ray
  • detail Droga - Blu-ray
  • detail Droga - Blu-ray
  • detail Droga - Blu-ray

Droga - Blu-ray

Twoja cena:
4,09 €
Kupując ten produkt otrzymujesz 3 punkty na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie
Ilość:
Pies podwórzowy
Czeska nazwa:
CESTA
Oryginalny:
Road, The [USA, 2009]
Język:
CZ dubbing, CZ napisy
Dźwięk:
český český DTS-HD Master Audio 5.1, Język angielski Język angielski DTS-HD Master Audio 5.1
Napisy:
Kraj pochodzenia:
USA
Długość:
111 minuty
Obrazek:
16:9 2.35:1 1080p
W reżyserii:
EAN:
8595165333879
Exclusivity FG
Promotion
Na stanie

Około dziesięciu lat temu świat został zniszczony. Nikt nie wie, co tak naprawdę się stało. Może to był atak nuklearny, może to było kosmiczne wydarzenie. Miliony ludzi zginęły albo bezpośrednio w wyniku katastrofy, albo z głodu, albo z rozpaczy z powodu powolnej śmierci otaczających ich ludzi po ustaniu dostaw prądu. Mężczyzna (Viggo Mortensen) i Chłopiec (Kodi Smit-McPhee) wyruszają na poszukiwanie nadziei, którą spodziewają się znaleźć na wybrzeżu na południu. Cały swój skromny, ale niezwykle cenny dobytek przewożą w wózku na zakupy, wyposażonym w lusterko wsteczne, aby sprawdzić, czy ktoś ich nie śledzi. Ich jedynym źródłem radości jest okazjonalne znalezienie jedzenia lub picia. Na swojej drodze napotykają wielu zdesperowanych rozbitków, czy to bandy rabusiów, kanibali czy złodziei. Przez cały film przewijają się również retrospekcje szczęśliwej przeszłości Mężczyzny i jego życia z Kobietą (Charlize Theron).Podróż to opowieść przygodowa i horror. To film drogi i historia miłości między ojcem a synem. To porywająca opowieść o największych cnotach i grzechach człowieka.


heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00