• detail Captain America 1-3 Kolekce (6 BD) - Blu-ray 3D + 2D

Captain America 1-3 Kolekce (6 BD) - Blu-ray 3D + 2D

Twoja cena:
52,86 €
Běžná cena:
58,78 €
Oszczędzasz:
5,92 €
Kupując ten produkt otrzymujesz 39 punktów na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie

Ilość:
Pies podwórzowy

Czeska nazwa:
Captain America: Občanská válka
Oryginalny:
Captain America: Civil War [USA, 2016]
Język:
CZ dabing, CZ titulky
Dźwięk:
český český 5.1, anglický anglický DTS-HD Master Audio 7.1
Napisy:
české české, anglické anglické
Kraj pochodzenia:
USA
Długość:
147 minut
Obrazek:
16:9 2.40:1
W reżyserii:
Ocena Čsfd:
78%
EAN:
8595165358773
Na stanie


KAPITAN AMERYKA: PIERWSZY MŚCICIEL (2011)

Steve Rogers (Chris Evans) jest idealistycznym młodym człowiekiem, który, jak większość jego rówieśników, pragnie wstąpić do wojska, aby mógł pomóc Ameryce pokonać nazistów, gdy jego kraj przystępuje do II wojny światowej. Ale nie ma na to najmniejszych szans, bo jest niewysoki i niedołężny, a jego jedyną zaletą jest upór, z jakim wielokrotnie jest wyrzucany z draftów. Ten ostatni ostatecznie postanawia wybrać go jako odpowiedniego kandydata do unikalnego eksperymentu naukowego mającego na celu produkcję Super Żołnierzy dla Ameryki. Jego debiut kończy się sukcesem, a Steve staje się człowiekiem idealnym dzięki zespołowi naukowców pod kierownictwem dr Erskine'a (Stanley Tucci). Walka z nazistami nie dochodzi jednak do skutku, gdyż pojawia się znacznie groźniejszy przeciwnik. Bo tajna organizacja HYDRA, kierowana przez wszechmocnego gangstera Johanna Schmidta (Hugo Weaving), zaczęła snuć własne plany dominacji nad światem. Sekretna formuła doktora Erskine'a na stworzenie Super Żołnierzy polega na byciu integralną częścią tego procesu. Steve Rogers otrzymuje tarczę, która stanie się jego znakiem rozpoznawczym, grupę zdolnych sidekicków i wyrusza na misję, która może dać mu nieśmiertelność. Albo przynieść śmierć...Bonus features:

- Komentarz reżysera J. Johnstona

- Marvel One-shot: Droga do Młota Thora i co się z nią stało

- Wyposażenie superbohatera

- Nicky Fury's Commando

- Doskonała technologia

- Transformacja

- Skup się na czaszce

- Kapitan Ameryka: Pochodzenie

- Sceny cięte

- Avengers ponownie się spotykają

- Przyczepa 1

- Trailer 2

- Sega Game Trailer

- Avengers: Animowany trailerKAPITAN AMERYKA: POWRÓT PIERWSZEGO MŚCICIELA (2014)

Po katastrofalnych wydarzeniach, jakich doświadczyli Avengers w Nowym Jorku, Steve Rogers aka Kapitan Ameryka żyje dalej w Kapitanie Ameryce: Return of the First Avenger spokojnie przebywa w odosobnieniu w Waszyngtonie, próbując przystosować się do współczesnego świata. Ale kiedy jego kolega z S.H.I.E.L.D. zostaje zaatakowany, zostaje wplątany w sieć intryg, która zagraża całemu światu. Wraz z Czarną Wdową Kapitan Ameryka próbuje odkryć coraz głębszy spisek, jednocześnie na każdym kroku stawiając czoła zawodowym zabójcom, wysłanym, by go uciszyć. Kiedy prawdziwy zakres podstępnego planu zostaje ujawniony, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa wzywają na pomoc swojego sprzymierzeńca Falcona. Wkrótce jednak stają twarzą w twarz z nieoczekiwanym i doświadczonym przeciwnikiem - Zimowym Żołnierzem...Bonus features:

- Notatnik Steve'a Rogersa

- Sceny cięte

- Komentarz reżyserów Russo

- Niecelne strzały

- Linia frontu: Zakulisowe spojrzenie na pole bitwy Kapitana Ameryki

- Na planie z Anthonym MackieKAPITAN AMERYKA: WOJNA DOMOWA (2016)

Po nieprzyjemnych wydarzeniach spowodowanych przez Ultrona, rząd światowy postanawia poprzeć ustawę regulującą rejestrację wszystkich superbohaterów. Podczas gdy Tony Stark (Robert Downey Jr.) zgadza się, Steve Rogers (Chris Evans) odrzuca rządowy nadzór i sprzeciwia się temu dla zasady. Wystarczy mała iskra, by między dawnymi towarzyszami broni rozpętała się epicka bitwa - superbohaterska wojna domowa...


heureka-shoproku

0 szt
Kosz: 0,00
0 szt
Oblíbené