• detail Bourneova kolekce 1-5 Limitovaná edice Blu-ray + DVD bonus
  • detail Bourneova kolekce 1-5 Limitovaná edice Blu-ray + DVD bonus
  • detail Bourneova kolekce 1-5 Limitovaná edice Blu-ray + DVD bonus
  • detail Bourneova kolekce 1-5 Limitovaná edice Blu-ray + DVD bonus
  • detail Bourneova kolekce 1-5 Limitovaná edice Blu-ray + DVD bonus
  • detail Bourneova kolekce 1-5 Limitovaná edice Blu-ray + DVD bonus
  • detail Bourneova kolekce 1-5 Limitovaná edice Blu-ray + DVD bonus

Bourneova kolekce 1-5 Limitovaná edice Blu-ray + DVD bonus

Twoja cena:
39,18 €
Běžná cena:
58,78 €
Oszczędzasz:
19,60 € (-33%)
Kupując ten produkt otrzymujesz 27 punktów na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie

Ilość:
Pies podwórzowy

Czeska nazwa:
Bourneova kolekce 5 filmů
Oryginalny:
Bourne Collection 5 Movies [USA, 2016]
Język:
CZ dabing, CZ titulky
Dźwięk:
český český 5.1, anglický anglický 5.1, portugalský 5.1, polski polski 5.1 VO, węgierski węgierski 5.1, ruský ruský 5.1, thajský 5.1, španělský 5.1
Napisy:
české české, anglické anglické, maďarské maďarské, polské polské, rumunské rumunské, thajské
Kraj pochodzenia:
USA
Długość:
699 minut
Obrazek:
16:9 2.40:1
EAN:
5053083078317
Exclusivity FG
Speciality
Promotion
Na stanie
Sleva-33%


AGENT BEZ PRZESZŁOŚCI (2002)

Pewnej burzliwej nocy włoska łódź rybacka wyławia z morza człowieka, bardziej martwego niż żywego. W plecach ma kule, a pod skórą naklejkę z numerem szwajcarskiego konta bankowego. To wszystko. Kiedy w końcu odzyskuje przytomność, nie może powiedzieć ratownikom nic o sobie. Cierpi na całkowitą utratę pamięci. Stopniowo odkrywa, że opanował sztuki walki, zna kilka języków i potrafi posługiwać się każdą bronią. Sygnalizuje to bardzo niebezpieczną przeszłość. Ale nie pamięta, kto i dlaczego próbował go zabić. W skrytce depozytowej w Zurychu, do której udaje się po wylądowaniu statku, znajduje kilka dokumentów podróży, zawrotną ilość gotówki, pistolet automatyczny i nazwisko Jason Bourne z adresem w Paryżu. Choć sam jeszcze nic o sobie nie wie, szybko orientuje się, że ludzie, którzy go znają, są na tropie jego życia. Oferuje więc Marie, pierwszej dziewczynie, którą poznaje, 10 000 dolarów za wycieczkę do Paryża. Dopiero tutaj, z pomocą Marie, której życie wywrócił do góry nogami, zaczyna układać pierwsze kawałki mozaiki swojej przeszłości...MIT BOURNE'A (2004)

Dwa lata temu myślał, że udało mu się uciec od przeszłości. Teraz przeszłość znów go dopada... Bourne i Marie nadal żyją w anonimowości. Bourne jest nawiedzany przez koszmary i wspomnienia. Ciągnie Marie od miasta do miasta. Zawsze stara się być przynajmniej o krok przed zagrożeniem, które wyczuwa w każdym spojrzeniu i każdej "pomyłce" telefonicznej, przed niebezpieczeństwem, którego spodziewa się w każdej sekundzie. Zagrożenie jednak sprawia, że wraca on do świata, z którego chciał uciec. Kiedy w spokojnej wiosce, która jest ich tymczasowym domem, pojawia się tajny agent, Bourne i Marie w pośpiechu opuszczają to miejsce. Rozpoczyna się nowa globalna gra w kotka i myszkę, a Jason Bourne musi wrócić do swojej przeszłości, mimo że tajna "Operacja Treadstone", która stworzyła profesjonalnych zabójców, już się zakończyła. Lata temu powiedziano Bourne'owi, że nie może się z nikim kontaktować. Przeszłość się odezwała. Powinni byli zostawić go w spokoju...ULTIMATUM BOURNE'A (2007)

Wyłonił się z fal Morza Śródziemnego, nie mając pojęcia kim jest. Wtedy właśnie narodził się Agent bez przeszłości. Stopniowo zaczął składać kawałki mozaiki swojego życia, aż odkrył, że jego przeszłość kryje w sobie szereg mrocznych miejsc, do których będzie musiał powrócić, jeśli chce dowiedzieć się czegoś o sobie. W ten sposób narodził się mit Bourne'a. Teraz elitarny tajny agent Jason Bourne (Matt Damon) stoi u progu rozwiązania zagadki swojego życia i ma wydać Ultimatum Bourne'a. Jego żmudną drogę do samopoznania praktycznie od początku komplikuje seria zabójców działających na jego zlecenie przez jego byłych pracodawców. Chcą czegoś zupełnie przeciwnego, niż chce Bourne. To znaczy, żeby pamiętać wszystko. W miarę jak zbliżają się do odkrycia prawdy, ich zdenerwowanie i działania wynajętych zabójców nasilają się. Agent Jason Bourne ucieka przed nimi przez Moskwę, Paryż, Londyn i marokański port Tangier do Nowego Jorku, gdzie próbuje wreszcie uporać się z własną przeszłością, by móc zacząć patrzeć w przyszłość. Nie będzie to łatwe, bo oprócz strzelców wyborowych podziemia ścigają go być może wszystkie siły zbrojne Ameryki...LEGENDA BOURNE'A (2012) W Ultimatum Bourne'a agent Jason Bourne demontuje tajny i kontrowersyjny program rządowy wraz z jego twórcami. Ale to był tylko wierzchołek góry lodowej, pod którą krył się o wiele bardziej wyrafinowany system tajnych operacji kierowany przez Byera. Zimnokrwisty profesjonalista nie daje po sobie poznać, że wydarzenia związane z Jasonem Bourne'em nie dają mu spokoju, więc postanawia bezpiecznie pogrzebać w podobnym programie, zanim i on przejdzie mu koło nosa. Niestety dla niego, jednak, to Aaron Cross, który przeżywa inaczej skrupulatne operacje oczyszczania, jak również naukowiec Martha Shearing, który był odpowiedzialny za naukową część tego. Co więcej, ta dwójka łączy siły, a to stanowi dla Byera śmiertelne zagrożenie, o wiele większe niż to, które stwarza Bourne. Cross jest również zrobiony z dość niesfornych rzeczy i ma tę przewagę nad Jasonem, że pamięta wszystko...

JASON BOURNE (2017) (Matt Damon) całkiem nieźle poskładał wszystkie kawałki mozaiki swojego rozbitego życia. Ukarał większość twórców specjalnego programu, który uczynił z niego maszynę do zabijania. Chce zostawić przeszłość za sobą i zająć się zwykłą teraźniejszością, jaką jest nielegalny boks.

Z tej strefy komfortu wyrywa go dawna koleżanka z pracy, nieuczciwa agentka Nicky (Julia Stiles), która przypomina mu, że nie uzyskał odpowiedzi na najbardziej nurtujące go pytania. Następnie, gdy prawie dopada go zabójca, ponownie podejmuje walkę z Agencją, reprezentowaną teraz przez twardego dyrektora Roberta Deweya (Tommy Lee Jones) i niebezpiecznie inteligentną analityczkę (Alicia Vikander).


heureka-shoproku

o-nas
vydejni-misto-v-praze
0 szt
Kosz: 0,00
0 szt
Oblíbené