• detail Anioł Pański - Blu-ray
  • detail Anioł Pański - Blu-ray
  • detail Anioł Pański - Blu-ray
  • detail Anioł Pański - Blu-ray
  • detail Anioł Pański - Blu-ray
  • detail Anioł Pański - Blu-ray
  • detail Anioł Pański - Blu-ray

Anioł Pański - Blu-ray

Twoja cena:
4,09 €
Kupując ten produkt otrzymujesz 3 punkty na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie
Ilość:
Pies podwórzowy
Czeska nazwa:
Anděl Páně
Oryginalny:
Anděl Páně [Česká republika, 2005]
Język:
CZ dubbing, CZ napisy
Dźwięk:
český český DTS-HD Master Audio 5.1, český český DTS-HD Master Audio 2.0
Napisy:
Czeski Czeski pro neslyšící, Angielski Angielski
Długość:
94 minuty
Obrazek:
16:9 1.78:1
W reżyserii:
Ocena Čsfd:
77%
EAN:
8595165362732
Promotion
Na stanie

Jest wczesny ranek, przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia, a całe niebo przygotowuje się do wielkiego świętowania urodzin Jezusa. Dziewica Maryja (Klára Issová) i święta Weronika (Veronika Žilková) pieką góry słodyczy, Trzej Królowie przygotowują tort, a chór aniołów śpiewa kolędy. Tylko jeden anioł wydaje się być tam dodatkowo i zdaje się tylko wchodzić wszystkim w drogę - Petronel (Ivan Trojan), uparty niezdara i nadgorliwiec.



Czego się dotknie, to psuje, ale nigdy nie przyznaje się do błędu. Wkrótce nastawia wszystkich świętych przeciwko sobie. Jedynym, który ma jeszcze cierpliwość do Petronela, jest sam Pan Bóg (Jiří Bartoška), ale nawet on w końcu zostaje obrażony przez Petronela. Za karę zostaje zesłany na świat ziemski, aby zreformować jednego grzesznika, w przeciwnym razie w Wigilię Bożego Narodzenia skończy jako upadły anioł w piekle. Przerażony Petronel, przemieniony w żebraka, idzie między śmiertelników, o których życiu nie ma pojęcia.



Jego przewodnikiem jest psotny diabeł Uriáš (Jiří Dvořák), który świetnie się bawi kosztem Petronela. Petronel wędruje przez zaśnieżoną krainę, próbując znaleźć grzesznika, którego mógłby zreformować. Nie ma on jednak najmniejszego pojęcia o ludzkich pragnieniach, pożądaniach, troskach i miłościach...


heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00