• detail Whiskey Tango Foxtrot - Blu-ray

Whiskey Tango Foxtrot - Blu-ray
Tato položka již není dostupná!

Kupując ten produkt otrzymujesz 6 punktów na następny zakup.
Dostępność:
Ilość:
Pies podwórzowy
Czeska nazwa:
Americká reportérka
Oryginalny:
Whiskey Tango Foxtrot [USA, 2016]
Język:
Napisy CZ
Dźwięk:
Język angielski Język angielski DTS-HD Master Audio 5.1
Napisy:
Długość:
112 minuty
  • Opis
Opis:

Reporterka telewizyjna Kim Baker (Tina Fey) jest niezadowolona ze swojej pracy wypełnionej oglądaniem i prezentowaniem nieistotnych historii. Przyjmuje więc krótkie zlecenie jako korespondentka wojenna w Afganistanie podczas operacji Enruding Freedom, ku uciesze swojego chłopaka Chrisa (Josh Charles), który również dużo podróżuje po świecie.

Stacjonuje w Afganistanie z innymi reporterami i zaprzyjaźnia się z australijską korespondentką Tanyą (Margot Robbie) i Iainem (Martin Freeman), szkockim fotografem freelancerem. Pomimo wielu niebezpieczeństw, Kim pozostaje w Afganistanie przez miesiące i lata - niezależnie od swojego pierwotnego zadania zawodowego.

Chociaż jej status kobiety stwarza ryzyko w społeczeństwie, które przypisuje kobietom ograniczoną rolę, wykorzystuje to na swoją korzyść, gdy udaje jej się przekazać aparat pod burką podczas demonstracji religijnej, którą relacjonuje. Kiedy pewnego dnia Iain zostaje porwany podczas podróży po okolicy, Kim wykorzystuje wszystkie swoje lokalne zasoby i kontakty, aby go uratować...

heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00