• detail Air Force One - Blu-ray

Air Force One

Twoja cena:
4,09 €
Kupując ten produkt otrzymujesz 3 punkty na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie
Dostępność:
Na stanie
Ilość:
Pies podwórzowy
Czeska nazwa:
Air Force One
Oryginalny:
Air Force One [USA, 1997]
Język:
CZ dubbing, CZ napisy
Dźwięk:
český český Dolby Digital 2.0, Język angielski Język angielski Dolby Digital 5.1, węgierski węgierski Dolby Digital 5.1, polski polski Dolby Digital 2.0, Rosyjska Rosyjska Dolby Digital 5.1, turecký turecký Dolby Digital 5.1
Długość:
124 minuty
Media (platforma):
Blu-ray
EAN:
8595165331974
Promotion
PL Dabing
PL Titulky
Na stanie
  • Opis
Opis:

W błyskotliwej akcji, specjalne amerykańsko-rosyjskie siły uderzeniowe schwytały kazachskiego dyktatora Radka, który zagrażał pokojowi na świecie i okrutnie terroryzował własną ludność. Sukces komandosów zainspirował prezydenta USA Jamesa Marshalla do wygłoszenia bojowego przemówienia podczas jego wizyty w Moskwie: "Nie będziemy dłużej tolerować łamania i bezczeszczenia podstawowych praw człowieka. Nie będziemy się już bać. Niech teraz terroryści mają stracha!" Ale terroryści, przynajmniej ci fanatyczni, zdają się nie wiedzieć, co oznacza słowo strach. Korszunow, weteran z Afganistanu i zagorzały zwolennik starego totalitarnego porządku, z łatwością dokonał więc diabolicznego odwetu za aresztowanie Radka. W przebraniu ekipy rosyjskiej telewizji garstka jego zbirów przeniknęła do prezydenckiego samolotu Air Force One.

Dzięki zdradzie jednego z agentów ochrony prezydenta, oddział Korshuna przejął Boeinga, jego załogę i pasażerów po zaciętej walce i nieudanym lądowaniu awaryjnym. Z wyjątkiem samego prezydenta. Wygląda na to, że uciekł z samolotu w kapsule ratunkowej. Uwolnić generała Radka! Takie było bezkompromisowe żądanie Krszunowa. Wiceprezydent Bennet był zdesperowany. Z oczywistych względów nie mogła podporządkować się woli terrorystów, ale nie chciała ryzykować życia żony i córki prezydenta, a także jego najbliższych współpracowników. I wtedy żołnierze w końcu odkryli kapsułę ratunkową. Ku zdziwieniu wszystkich było pusto, a sztab kryzysowy zadał sobie ważne pytanie. Gdzie jest prezydent? Gdzie on by był? Weteran wojny wietnamskiej i prezydent Stanów Zjednoczonych, James Marshall, nie mógł porzucić swojej rodziny i tchórzliwie uciec przed zbliżającym się niebezpieczeństwem! Nadal jest w samolocie, przeszukuje dolny pokład w poszukiwaniu odpowiedniej broni i jak mało który polityk, trwa przy swoich słowach - "Niech terroryści mają teraz stracha!".

heureka-shoproku

o-nas

Szukaj: ""

0 szt
Kosz: 0,00