• detail Doba ledová - Mamutí kolekce 1-4 (4 BD) - Blu-ray
  • detail Doba ledová - Mamutí kolekce 1-4 (4 BD) - Blu-ray
  • detail Doba ledová - Mamutí kolekce 1-4 (4 BD) - Blu-ray
  • detail Doba ledová - Mamutí kolekce 1-4 (4 BD) - Blu-ray
  • detail Doba ledová - Mamutí kolekce 1-4 (4 BD) - Blu-ray

Doba ledová - Mamutí kolekce 1-4 (4 BD) - Blu-ray

Twoja cena:
23,49 €
Běžná cena:
35,25 €
Oszczędzasz:
11,76 € (-33%)
Kupując ten produkt otrzymujesz 15 punktów na następny zakup.
Dostępność:
Na stanie

Ilość:
Pies podwórzowy

Czeska nazwa:
Doba ledová - Mamutí kolekce 1-4
Oryginalny:
Ice Age - Mammoth Pack 1-4 [USA, 2012]
Język:
CZ dabing, CZ titulky
Dźwięk:
český český 5.1, anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1, slovenský slovenský 5.1, bulharský 5.1 (films 1-3)
Napisy:
české české, anglické anglické, slovenské slovenské, bulharské (films 1-3)
Kraj pochodzenia:
USA
Długość:
353 minut
Obrazek:
16:9 2.35:1
W reżyserii:
Ocena Čsfd:
84%
EAN:
8596978907332
Promotion
Na stanie
Sleva-33%
WIEK LODU (2002)

Dawno, dawno temu. Nie tak dawno temu, zaledwie 20 000 lat temu, w prehistorycznym świecie, gdzie wszystko zamarza na kość, rozpoczyna się historia mi-mi-migracji. Ale skąd wiadomo, że chodzi o epokę lodowcową, a nie, powiedzmy, o czasy mrozów czy wielkiego chłodu? Przyjrzyjcie się naszym bohaterom! Ich twarze są wręcz lodowate. A ruch jest całkiem niezły, zwłaszcza gdy zwierzęca ekipa - mamut, tygrys i leniwiec - znajduje ludzkie młode, bardzo urocze ludzkie, i postanawia zwrócić malucha jego rodzicom. Podczas swojej pełnej przygód podróży, zwierzęta mają wiele zmartwień, jak się odżywiać. Mamut musi uważać, żeby nie zostać nadepniętym. I muszą bronić swoich ciał. On nie jest gruby, to włosy sprawiają, że tak wygląda. Tygrys musi zachować swoją tygrysią powagę. I ma wiele problemów w związku, które musi rozwiązać. A co to za porządek, kiedy leniwiec zmienia partnerów jak skarpetki? O rany, mamut, jest lojalny. Na końcu trzeba będzie coś zmienić. A co z "globalnym ociepleniem"?EPOKA LODOWCOWA 2: ODWILŻ (2006)

W Epoce lodowcowej 2 nasi bohaterowie powracają z mroźnego środowiska: Maniek - mamut wełniany, Sid - leniwiec, Diego - tygrys szablozębny i Scrat - szczur prehistoryczny. Nasza czwórka bohaterów wciąż trzyma się razem i korzysta z dobrodziejstw świata w stanie odwilży. Mieszkają w prymitywnej wersji parku wodnego, wypełnionego zjeżdżalniami, basenami z falami i mnóstwem zwierząt korzystających z kąpieli słonecznych. Manny widzi, że wokół niego rodziny trzymają się razem i czuje, że jest gotowy założyć własną rodzinę. Ale nikt nie widział innego mamuta w okolicy od wieków, więc Manny obawia się, że może być ostatnim żyjącym okazem swojego gatunku. Ale potem spotyka Ellie. Dobrą rzeczą jest to, że Manny spotkał ostatnią samicę mamuta na świecie. Zła wiadomość jest taka, że Ellie ma problemy ze zrozumieniem swojej tożsamości, co stawia przed Mannym wiele niezwykłych wymagań. Na szczęście ma Sida i Diego, którzy pomogą mu przejść przez czyściec...EPOKA LODOWCOWA 3: ŚWIT DINOZAURÓW (2009)

Bohaterowie sub-zimowego środowiska powracają, by przeżyć kolejną niesamowitą przygodę, tym razem w opowieści zatytułowanej Epoka lodowcowa 3: Świt dinozaurów. Nowa "Epoka lodowcowa" przenosi bohaterów i widzów do rozległego podziemnego świata dinozaurów. Jest to kolorowy krajobraz pełen bujnej roślinności, który stanowi wyraźny kontrast w stosunku do mroźnego środowiska dwóch pierwszych "epok lodowcowych". Jest to kraina niebezpieczeństw, ogromnych stworzeń, roślin żywiących się mamutami, kraina tajemniczych miejsc. Wieczny niedorajda, prehistoryczny szczur Scrat, ma mieć fatalne spotkanie z kobietą-szczurem Scratte. Mamuty Manny i Ellie spodziewają się pierwszego członka swojej rodziny. Sloth Sid wpada w kłopoty ponownie po założeniu własnej rodziny z znalezionych jaj dinozaurów. Tygrys szablozębny Diego staje przed dylematem, czy nie stać się zbyt wielkim mięczakiem u boku swoich przyjaciół. Co więcej, gdy pojawiają się dinozaury, Manny przestaje być "królem dżungli". Wszyscy poznają też Bucka, jednooką łasicę, która niestrudzenie poluje na dinozaury...EPOKA LODOWCOWA 4: ZIEMIA W RUCHU (2012)

Ukochana rodzina mamutów Manny, Ellie, ich nastoletnia córka Peaches, leniwiec Sid, tygrys szablozębny Diego i szalony szczur Scratch powracają na nasze ekrany po trzech latach na porywającą nową przygodę. Bo to jest Scratt, z jego pasją do żołędzi i ich ukrywania, który powoduje katastrofę o niespotykanych rozmiarach. Udaje mu się zasadzić swój żołądź w taki sposób, że starożytna Pangea zaczyna pękać i rozpadać się na kontynenty, a dzięki ruchom płyt litosferycznych nasza prehistoryczna zabawa zostaje rozdzielona. Ellie i brzoskwinie pozostają na jednym kontynencie, a Many, Sid i Diego są zamiatane przez prąd na krze lodowej w głąb otwartego oceanu. Bez względu na wszystko, nasi trzej dzielni przyjaciele muszą wrócić do domu, a w trakcie tego procesu czeka ich wiele wspaniałych przygód. Nie dość, że w drodze powrotnej muszą stawić czoła sztormom, falom pływowym i potworom morskim, to jeszcze muszą poradzić sobie z pierwszym wspólnym zamieszkaniem na jednym małym rejsie, a więc możemy spodziewać się wielu komicznych scen pełnych wzajemnych docinek. Przypadkowo, babcia Sida również kończy się na ich prowizorycznej łodzi, którą stworzyli z góry lodowej, i jest uratowany przez grupę w obliczu fal. Już wygląda na to, że nasza grupa przyjaciół zostanie uratowana, gdy z mgły wyłania się łódź, tylko dziwna załoga na pokładzie nie ma zamiaru pomóc naszym przyjaciołom. Wręcz przeciwnie, wszyscy zostają schwytani i wpadają w jeszcze większe kłopoty...


heureka-shoproku

o-nas
0 szt
Kosz: 0,00
0 szt
Oblíbené